کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام، رضایت خود را پیرامون داده ها نسبت به موارد زیر اعلام می نمائید:

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام اطلاعات هویتی و شخصی ـ (نام و نام خانوادگی، نشانی و شماره تلفن تماس و یا پست الکترونیکی) شما را گردآوری می‌کند. هم‌چنین کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام اطلاعات جمعیت ‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و …) را نیز گردآوری میکند. هم‌چنین اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما بهصورت خودکار توسط کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام جمع‌آوری می‌شود. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس IP، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده. این اطلاعات توسط کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود. لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند. کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام و وابستگانش استفاده می‌کند. هم‌چنین کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد. کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و یا اجاره نمی‌دهد. ممکن است کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام گاهی به نفع یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن خدمات پشتیبانی و یا هماهنگی در ارائه این خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام استفاده کنند. هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند. کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند. کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان‌ مان از طریق کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام پرطرف‌دارتر است. این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام به مشتریانی که رفتارشان نشانگر علاقه آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود. پایگاه اینترنتی کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام اطلاعات، بدون اعلان قبلی، اطلاعات شخصی شما را افشا خواهد کرد تنها اگر توسط مراجع قانونی چنین چیزی خواسته شده باشد یا با اطمینان معتقد باشد این افشا لازم است تا: 1) با فرایندهای قانونی‌ که توسط کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام مورد پذیرش است همراهی داشته باشد. 2) از حق و دارایی‌ کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام حفاظت و دفاع کند 3) در شرایط بحرانی، به منظور حفظ امنیت کاربران خود و یا عموم مردم، رفتار کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است. یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام رجیستر کرده باشید، یک کوکی به کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید. شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت های اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی (پروتکلSSL) محافظت می‌شود.

تغییرات دراین بیانیه

کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به ‌روزرسانی کند. کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام مطلع شوید.

اطلاعات تماس

کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام پیشنهادات شما ناظر بر این بیانه حریم خصوصی را بسیار با ارزش میداند. اگر معتقدید کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام به این بیانه وفادار نمانده، لطفا با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکلات بوجود آمده را در کوتاهترین زمان و در حد امکان رفع نموده و رضایت شما را فراهم آوریم